Militair kampioenschap triatlon 2025
De titel “Nationaal Kampioen Defensie Triatlon” is weer uitgereikt aan het Bastion te Kinrooi. Sportievelingen konden een team vormen of zich individueel aan het parcours wagen: 700 m zwemmen, 25 km fietsen en 5 km lopen.
De sportmonitoren van onze basis werkten samen met Triatlonclub Trisport MnK om het kampioenschap te laten doorgaan op hun prachtige thuisbasis te Kinrooi. De rest van het weekend gingen de wedstrijden van de club zelf door.
Zo'n 60 teams, bestaande uit een zwemmer, fietser en loper, bekampten elkaar in en langs de Maas. Bij de individuele deelnemers stonden er meer dan 100 atleten klaar om de golven, wind en concullega’s het vuur aan de schenen te leggen. Naast een wereldkampioen triatlon en twee olympiërs stonden er nog tal van toppers klaar om mee te strijden. In totaal deden er 50 eenheden mee.
Een jaar lang mogen Julian N. en Sara V. zich militair kampioen triatlon noemen. Zij legden het parcours af binnen respectievelijk 00:58:53 en 01:06:16. Bij de meer ervaren deelnemers, de veteranen, kregen Bart B. (01:06:16) en Nathalie D. (01:12:14) deze titel.
Na een optelsom van alle tijden kwam KMILO (small units - 00:58:22) en de Koninklijke Militaire School (large units - 00:58:53) uit als winnaar van de interkorpsen competitie.
Zowel recreatieve als competitieve deelnemers spraken vol lof over de organisatie en de locatie. Dit zal niet de laatste editie geweest zijn!
Sfeerbeelden: Klik hier
Rangschikking Interkorpsen:

Uitslagen: SportsTiming.be - Resultcenter (b-nys.com)
NCD 2025




