Studierichting Defensie en veiligheid
Vanaf september kunnen scholieren van het Sint-Franciscuscollege in Heusden-Zolder en het Technisch Atheneum De Wijzer in Genk een nieuwe opleiding volgen genaamd 'Defensie en Veiligheid'.
Vanaf september kunnen scholieren van het Sint-Franciscuscollege in Heusden-Zolder en het Technisch Atheneum De Wijzer in Genk een nieuwe opleiding volgen genaamd 'Defensie en Veiligheid'.
Dankzij de gedrevenheid van onze medewerkers kan onze Luchtmacht onder bijzondere omstandigheden opnieuw op volle toeren draaien. Dag in, dag uit passen zij rigoureus de beschermende maatregelen toe bij de uitvoering van onze essentiële opdrachten om de vrede en veiligheid te bewaken in binnen- en buitenland. Via attractieve media-nieuwsbrieven "Belgian Air Force Air Mail" willen we u een blik achter de schermen bieden van wat onze mannen en vrouwen in binnen- en buitenland ondernemen.
Ben je gepassioneerd door techniek, gefascineerd door gevechtsvliegtuigen? Wil je verscheidene stimulerende, gewaardeerde en gevarieerde banen ontdekken in een buitengewone omgeving? Kom dan naar de jobdag van de 10 Tactische Wing op de vliegbasis Kleine-Brogel!
Onze vliegbasis organiseert deze zomer 2 jongeren stages:
Technical Air Junior: een stage voor jongeren met technische vaardigheden en interesse in vliegtuigtechniek.
Air Commando Junior: een stage voor jongeren die houden van uitdagingen en avontuur.
Versterk ons team!
Wist je dat er meer dan 80 verschillende beroepen nodig zijn om onze vliegtuigen in de lucht te brengen? Tachtig beroepen! Daar moet vast ook wel iets voor jou tussen zitten!
Belgian Air Force - Air Base Kleine-Brogel Peer (BE)
© Copyright on content & photos - PR KeeBee icc with Belgian Air Force